Živly v nás, 5 elementů, 5 prvků 

Termín: 30.4. - 5.5. 2019
Místo: penzion Lovětín 27, 378 42 Jarošov nad Nežárkou
Cena: 7.900,- Kč (záloha 1.000,- Kč na číslo účtu: 6904001396/2010 VS: 190430)
Přihlašte se na: info@amonit.university

Plná cena pobytu
7.900,- Kč

Záloha
1.000,- Kč


Setkání s jednotlivými živly a přechod přes uhlíky.

Harmonizace těla, mysli a srdce dle Buddhistického přístupu 

Rituál přechodu pomáhají překonat náš strach a odstraňují omezení mysli.

My však půjdeme ještě dále - k přijetí ohně v nás.

Milí přátelé, tento víkend je velmi vyjímečný.
Přechod přes uhlíky, to je důkaz síly tvé mysli a mocný přechodový rituál.

Spalte to staré a otevřete se novému.
Monika Hasalová


Ne jen přechodem přes uhlí se změna nestane, ale tato zkušenost ti ukáže, že jakákoli změna v tvém životě je možná a že cokoli co se ti děle má smysl.

  • Chceš změnit práci, chceš změnit své tělo, kondici a zdraví?
  • Potřebuješ se postavit sám za sebe a odvážit se - aby tě ostatní viděli a respektovali?

Posvátná geometrie a význam barev


Budem pracovat s posvátnou geometrií, s tvary - s tím jak tě ovlivňují. Které použít pro stabilitu, co je vhodné pro podporu proudění - ať tomu jednou pro vždy rozumíš?
Budeme pracovat s barvami - ať chápeš jejich význam a působení na tebe... protože dohromady tě vše okolo tebe ovliňuje. - tvary, barvy, lidé, vztahy, zvuky... a také mysl a taré zvyky...

Bere ti okolí sílu a nebo tě podporuje?


Skrze živly v nás obsahuješ celý Vesmír. Práce a seznámení s 5 živly je základem Buddhistické nauky, hinduistické moudrosti i čínské medicíny.... Je to elementární a přitom nám neznámé.
 

Tak jednoduché a na dosah

Skrze jednoduché techniky se můžeme dotknout síly mysli a poznání. je to tím zrádné - TAK JEDNODUCHÉ. Málokdo to pochopí... a je to na dosah a hned...

Víkend obsahuje princip tvoření a princip zdraví a i princip vztahů a hojnosti.

Půjdeme přes uhlíky a budeme pracovat s myslí a ohnutím lžiček... o dovednostech a své síle je dobré se osobně přesvědčit.

Ukážeme si, s čím jednotlivé smysly a prvky souvisí a jak je používat v našem praktickém životě pro své zdraví a hojnost.


Tohle téma je nesmírně široké a cyklus moudrý. Je toho více a slova to neumějí obsáhnout...

Je to o našem životě, jeho zákonitostech a o tom, co máme ve svých rukou.
 

Uzdrav své tělo skrze smysly

  • Ke každému prvku přísluší jeden smysl 
    Hmat - země, Chuť - voda, Zrak - oheň, Čich - vzduch, Sluch - prostor
    Takto to vypsat, je jako ve škole a TAK SI S TÍM POHRAJEME - propojení prvků se projeví na našem fyzickém těle i duchovním i duševním.

  • Na pobytu si uvědomíte své kvality, své schopnosti a dovednosti.
  • Oslabené  lze posílit a změnu uvidíte sami.
  • Posílením a s pojením s vnitřními smysli se otevírá vaše citlivost a jasnozřivost

... souvisí to se vším

Hmat - tělo, země - jak to souvisí se mnou - s mou stabilitou, pevností? Jsem stabilní a jistá nebo až nehnutá a neměnná??? Jak posílit co mi chybí a jak uvolnit neměnnost?

Chuť - voda - oživení, uzdravení těla. Očista myšlenek, mysli a záměrů tak aby byly v souladu se mnou i s okolím. Jsem v síle a v proudu. Kde to plyne a kde ne? Jak poznám svou chuť do života a kde tlačím na pilu?

Zrak - oheň - to je tvá motivace a vášeň. Kam směřuje tvá pozornost - to roste a sílí. Mnoho pozornosti utíká neuvědoměle. Co se stane, pokud děti tráví hodně času hrou na počítači? Jak poznáš co tě vyživuje a kde se tvá energe ztrácí. Vrať energii sobě.

Co znamená spálit svou životní energii? A jak si svou energii udržet?

Čich - lehkost, hravost - s jakou lehkostí myslíš, žiješ a jednáš? Chybí ti lehkost - podíváme se na to co tomu brání a jak ji do života dostat. lehkost bytí a lehkost rozhodnutí i v obtížné chvíli.

Sluch - prostor - to je tvůj vnitřní i vnější... jak vyplňujeme svůj vnitřní prostor v těle. Uvolníme prostor cokoli nového a vše nepotřebné uvolníme. Tvé tělo má být jako prázdná nádoba aby do ní mohlo být vloženo co je pro tebe nejvíce třeba.


Co s sebou: 

Po přihlášení se najdeš ve svém emailu podrobné informace k pobytu, zahájení i programu. Na každém semináři potřebuješ i něco speciálního a pro tento si přivez:
speciální barevné oblečení:
Oblečení či doplňky v barvách: modrá, zelená, žlutá, červená a bílá, co nejjasnější barvy, pokud možno bez reklam. Pokud to půjde - celé oblečení v této barvě nebo alespoň doplňky, šátek nebo pléd. (raději ať máš jen jednu věc - např. triko v té konkrétní barvě a hlavně ať je ti to pohodné :) 

Pokud máš vezmi si drobnosti, kameny či své osobní předměty k uložení na oltář - pro jejich posílení.

Pohodlné oblečení na pobyt venku i uvnitř, pohodlné oblečení pro pohyb i na převlečení, když se spotíš, přezůvky, uzavíratelnou lahev, psací potřeby, sezení - bobík na sezení, pléd či deku, pro tvoje pohodlí.


Co říkají lidé o pobytu:

"Pobyt s Monikou byl obohacující po všech stránkách. Zažila jsem něco důležitého a velmi krásného. Díky jejímu daru slova a autentičnosti a také díky naladění celé skupiny (už dlouho jsem nezažila takhle skvělé lidi ) byl Lovětín jeden z mých nejhezčích stáží v životě.

Bylo to skvélé spojení teorie à hlubokých prožitků (Oshova dynamická mi chyběla ještě několik rán.) Tak se aspoň každé ráno minutu « třepu ». Také jsem si nakoupila oblečení  v barvách elementů, které mi chyběly (žlutá, červená). Snažím se být více přítomna a méně užívat automatického pilota v prožívání všedních dnů. 

Nejkrásnější a nejsilnější byl pro mne pátek večer, příprava ohně, bubnovaní, přechod přes uhlíky a celá atmosféra okolo tohoto rituálu. Čistý moment štěsti a pokory.

Litovala jsem, že jsem musela odjet o den dřív. Na srazu s gymplem mi tenhle pocit pospolitosti vydržel, měla jsem potřebu kazdého objimat.  

Děkuji Moniko! Děkuji vám všem!
Uvidíme se brzy."
Srdečně  Olga


"Milá Moniko.

Děkuji za velmi obohacující pobyt s tématem "Živly v nás". Dostala jsem mnohem více, než jsem si v době přihlášení uměla představit - hluboké uvědomění, osvobozující prožitky ap..... Mohla jsem pustit další staré vzorce a udělat prostor pro "zázraky". Cítila jsem nádhernou sílu tvého slova i moudrost, s kterou jsi nás celým pobytem provázela. Děkuji ❤"

Jarmila Š.


Pobyt  ŽIVLY ve mě zní hluboce! Osvobodil plno myšlenek a pocitů. Bohužel z tohoto nového já nejsou všichni nadšeni... Což sebou nese použití velkého množství energie a psychické odolnosti bojovat za sebe... A čim více narůstá datum od pobytu, začíná zase vyhrávat logika a převládá strach. Ale je naprosto úžasné, co mi pobyt přinesl! Objevila jsem svoji obroskou vnitřní sílu a to že projev emocí je tisíckrát lepší než přetvářka idilky pro okolí! 

Mám také velkou potřebu na sobě dále pracovat! A touto cestou bych Vás ráda poprosila o radu - nasměrování jakým pobytem/ sezením pokračovat? Děkuji.

Monice děkuji za naprosto nezapomenutelný zážitek! Probuzení k životu otevření nejen oči, ale i srdce! V mém případě pro mě pobyt znamenal něco tak hlubokého že i naše košatá čeština mi neposkytuje dostatek výrazu! Přirovnala bych sebe a svou proměnu na pobytu k životnímu cyklu Fenixe. Já přijela jako starý, zpráskaný fenix a na pobytu přišlo znovu zrození lepšího já! Doslové že fenix znovu povstane z popela.

Ještě jednou děkuji! To co pro ostatní děláš je naprosto užasné a podstatné pro lepší žití! Prosím, pokračuj se stejnou dávkou humoru, lásky, empatie dál! Ten to svět tě hodně potřebuje!
Celé skupině děkuji za naprosto kompaktní, celistvý kolektiv. Užasná skupina s energií spojení a fungování. Děkuji!

Děkuji, Krásné a spokojené dny! Martina


Penzion Lovětín, Lovětín 27, 378 42 Jarošov nad Nežárkou

Přihláška

Hledáte-li odpovědi na své otázky...

BLOG:

Úplně úplňkové na mobilu psané

Poslední měsíce nejsou moc jednoduché... ale, které vlastně jsou. Stále se něco děje... Mnozí lidé jsou nemocní. Nemyslím nyní nemoc fyzického těla... ano ta se projevuje jako poslední inštance nemocí ducha. Lidé jsou nemocní v psychické a emocionální rovině.


Další semináře:

Mistrovství zemřít, umění žít

Jak přijmout smrt a ztráty ve svém životě? Jak se podívat na tabu a proč smrt tím tabu je? Jak nás ovlivňuje cokoli co je prezentované a postavené do pozice "Tabu"?

Kódy vztahů a esence bytí

Staronový seminář o vztazích a našem místě ve vztahu a o vztahu k sobě. Tento seminář byl nejnavštěvovanějším vůbec a stal se vstupním tématem celého studia v Amonitu. Pro mnohé je toto téma tak životně zásadní, že jej znovu nabízíme jako volný seminář. Máte nyní jednu z vyjímečných příležitostí se s ním setkat znovu. Vztahy potřebují a vyžadují energii a péči a za to, na oplátku do života vnášejí inspiraci, naplnění, zkušenosti a prožitky, poznání, dobrodružství a radost.