Květen. Osobní síla. Rozšiřující se vědomí. Volba.

Květen je významný měsíc.  Tento měsíc JE testovacím obdobím vašeho rozhodnutí. Tento měsíc  se rozhoduje kde budete.  Jak bude vypadat výsledná revize našich přesvedčení a které z programů opustíte? Tento měsíc je měsíce přezkoumání a ukazovaní výsledků – pokud již na sobě pracujete. Cítíte, že je potřeba držet si svou energii a své předsvědčení, které pramení z mého a nemusím jej nikomu vysvětlovat. Tak to mám.

Držet si své energetické hranice a vibrační pole může pro lidi z pohledu zvenčí vypadat jako ostrost a ráznost, či nekompromisnost vůči nim.

Opak je pravdou. Je to má víra a láska k sobě, je to respekt k sobě a důvěra v sebe, která mne vede. Opouštíte staré hry na stará pravidla a vše co vás zdržuje musíte ze svého života propustit. Děje se tak klidně, bez emocí v pocitu naplnění vzájemného působení.

Druhá strana (další lidé) to vnímá dle své úrovně vnímáni: arogantně, naštvaně… Zaciťuje pocit ohrožení skrze mizicí zdroj, který ve vás měla. Pokud si své pocity a svůj vnitřní projev uvědomí může dojít k jejímu posunu. Jinak zůstává viset ve starém.

Mnoho lidí vzestupuje a mnozí ne, přesto jsme k tomu všichni pobízeni. Cítíte to? Čeho stále držíme? Jsme ochotní se učit, pohnout se z místa a z vyšlapaných pěšinek názorů co se smí a co ne?

Na každém setkání, které nyní dělám vidím tu změnu u lidí – otevírá se nová hloubka. Je to jemné a přitom silné.  Dějí se změny a probíhají jen na setkáních a přednáškách, které jsou spíše ochutnávkou. (a přesto )

Děkuji za tuto podporující sílu a jsem šťastná za každého, kdo na sobě pracuje – posuny jsou obrovské.
Květen vnímám stejně jak Lenka píše v příspěvku. Ano vnímám to stejně a naléhavě jako u příspěvku Lenky Sýkorové http://mayskykalendar.blogspot.cz .Chcete-​li se posunout, zvažte spolupráci s Lenkou, nebo setkání se mnou… Začněte a vytrvejte.  Je to cesta. Trvejte na změně uvnitř sebe – brzy se projeví ve vašem těle a i vašem okolí.

Vzestupu planety Země a tmu novému můžete říci vědomě ANO. proces běží a  stejně se to děje. Ale ne samo, není to stejné. S vaším ANO jste to vy, kdo tvoří a jsou podporováni. S vaším pasivním přístupem říkáte Ne – a přitom se to děje. Takže i tady si volíte aniž o tom víte.  Kterou variantu si vyberete?

Že nevíte co a jak? Že nevíte co s tím? Ale máte zde podporovatele  a průvodce. Toho správného poznáte – pdpoří vás, ale neudělá nic za vás. Nevezme vám tuhle zlušenost uvědomit si svou kvalitu a sílu. Naopak – podpoří vás a doprovodí, přidrží a poradí techniky či způsoby, jak se spojit se svou silou a kvalitou. Ctí vaše tempo  a respektuje vás.

Do příští rovnodennosti je období kdy máme možnost si zřetelně vybrat – obléknout si dres. Pak přichází  – turbo výtah… A vy právě v těchto měsících vybíráte „patro“, kam se zařadíte.
Období „na značky“ o kterém jsem mluvila v lednu 2016 se realizuje – vidíte? Už to vidět je.

Do prázdnin realizují jestě dva pobyty- 20-22.5 a 3-6.6. Zvažte svou účast a napište mi: info@vedomyzivot.com
S laskou Monika