Smysl života po ztrátě

Průvodce ke stažení:

Snadno uvízneme ve zranění, po ztrátě, po odchodu člověka, po zradě. Z takových momentů vede cesta. ...

V životě je mnoho momentů, které jsou bolestivé nebo je cítíme nefér. 
Po nich v člověku zůstane zranění a je nalomena víra v radost a bezpečí. To jste jen v jedné části cesty, ale nutno říci, že mnozí se v tomto bodě zastaví a i zde uvíznou.  Jak projít dál? 
Pomůže vám průvodce, kterého jsem psala pro lidi, kterým někdo odešel. Postup, jak vystoupit a jít dál je stejný i po ztrátě zaměstnání, partnera či kamaráda a nebo ztrátě důvěry...

Průvodce rituálem přijetí a usmíření, knížečka s názvem Smysl života po ztrátě popisuje krok za krokem, jak se potkat se svou silou, jak začít cítit a jak lze ukončit trápení a vystoupit z bolesti.
V knížečce najdete:

  • 4 kroky, jak se dostat k sobě a
  • 3 fázovou cestu k vysvobození se z tíhy a úzkosti.

Ukazuje jak se spojit se svou rodovou liníí a těm, kteří odešli ze života před tebou, jak si vyčistit vztahy a jak poznáme, jestli tomu tak skutečně je.
V úctě k životu, ti tento dokument poskytuji.

Stáhnout si průvodce:  Smysl života po ztrátě


DAR za DAR.

Vše se ve světě prolíná a ovlivňuje, vše spolu souvisí, noc a den, nádech a výdech, výdej a příjem. 

Tento dokument a text je darem. Dar není zdarma. Takovým způsobem by vznikl dluh.

Ctím zákon o zachování energie, který vládne našemu světu, zákon přijímání a dávání, vyrovnávání pro každého dostupným způsobem. Jsme vzájemně propojeni a pokud někdo vydá a jiný přijímá a nevrací, vznikají dluhy, nedostatek, díry… a jednoho dne takový stav opět doputuje ke každému z nás. Možná i ta díra, ten dluh doputuje nazpět ve chvíli, kdy už tak je člověku težko. 

Zároveň, pokud je energetický výdej a příjem v harmonii, často přichází pomoc ve chvíli strasti z netušených stran a těžko představitelným způsobem. Vesmír vždy najde způsob pro vyrovnání.

Dívejme se tedy okolo sebe, zpozorujme naši vzájemnou propojenost. A darujme si, co vzájemně můžeme, ať vám nevznikají dluhy a díry.

Posuďte sami přínos témat a obsahu publikace. Posuďte přínos pro sebe a pro druhé. Posuďte přínos dnes a po pár týdnech, až budete vědět k čemu vás kniha přivedla. Naměřte částku, která s vámi ladí. Kolik jste dostali a kolik je možné vrátit, aby byla dodržena rovnováha.

Pokud budete chtít vyrovnat energie vloženou do této publikace, potěšila by mne částka 310,- Kč Pro jednoho hodně a pro jiného málo. Zvolte si každý za sebe, jak vyrovnat přijímání a dávání ve svém případě. 

Jeden pošle devadesát korun a dá polovinu všeho co má a jiný může poslat několik set či tisíc. Oběma velmi děkuji. Děkuji každému, kdo vyšší částkou podporuje mé konání a praxi ve prospěch celku a druhých. č.ú.: 2800695815/2010 var.symbol:135797531
banka Fio banka - kód banky: 2010
Informace pro zahr.platbu: IBAN: CZ1720100000000358130088  /  BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Adresa banky: Dr. Stejskala 110/11, 370 01 České Budějovice,
Adresa příjemce: Monika Hasalová, Roháče z Dubé 516/1  37001 České Budějovice

Pokud si nemůžete dovolit platbu, vytvořte energeticku rovnováhu sdílením a přeneste informace a dokument k dalším lidem aby nastala změna i v jejich životech.  Jejich radost a smíření jsou odměnou vám, světu i mně.

Najděte způsob, jak dar poslat dát a jak přijatou energii šířit okolo sebe. I to se jednou vrátí k vám, ke mně a všem. 

Děkuji M.H.

Reference klientů:

Ahoj Moni, moje velká poklona a poděkování za posilující a dobíjející video.

Posílám velkou vděčnost za to, že předáváš lidem podporu pro jejich duše. Máš dar předat slovem moudrost, úlevu a svobodu.  Máš dar přeměnit bolest v lásku a přednost.

Doufám že se někdy obejmeme. Posílám pozdrav obejmutí na dálku. Pro mě je tento rok hodně silný v prověrce převádění teorie do praxe. Mnoho z toho videa se mě týká a opravdu si toho vážím, že patřím k těm, ke kterým se to dostalo ke shlédnutí. 
Beru život jako lekci, jak se naučit cítit bolest i lásku skrze své fyzické tělo. Hlavně se naučit cítit lásku.

Hezký den a přeji přítomné další uvolnění plné lásky s vědomým velkých, nekonečných možností. Natálie

Obsah videa:
O vnitřní síle člověka, významu našeho konání, navázání na sílu předků. O významu rituálů a jak rituál vrací do života respekt, důstojnost a přináší svobodu.
Kroky uvolnění z traumatu jsou stejné pro různé zkušenosti člověka.  (Odchod partnera, smrt, bouračka, rozvod, ztráta zaměstnání, přírodní katastrofa, konflikt...)

K tomuto videu a tématu je vypracovaný dokument, který popisuje krok za krokem, jak se potkat se svou silou, jak začít cítit a jak lze ukončit trápení a vystoupit z bolesti.Pokud si přejete přečíst si i můj osobní příběh setkání se se ztrátou a se smrtí, která jasně definovala mou cestu k sobě sama, zde je odkaz a stažení.

Smrt je branou do života, VSTUPTE

PŘÍBĚH, KTERÝ ZMĚNÍ VÁŠ ŽIVOT

Lidé, kteří se setkají se smrtí nezůstanou stejní. Nemohou. 

Mnozí ale tuto velkou lekci propásnou a její poselství minou. 

Není to vaše chyba. Smrt a umírání jsou v naší společnosti tabu. Prostě jsme byli naučeni si některých věcí nevšímat, dělat, že nejsou. Smrt byla uklizena mimo náš život.

Ale může to být i jinak... A mělo by to být jinak. pro ty, kteří umírají a odcházejí a pro ty, kteří zůstávají. pro obě strany ve velmi důležité přijmout smrt a umět být u ní, být u toho - klidnými.

Jaké je poselství smrti? Jak smrt souvisí se životem? 

Ano, chci vstoupit do příběhu

Ano chci vstoupit do příběhu, abych mohl/a uvidět i ten svůj. Na příběhu někoho jiného uvidím souvislosti svého života, na které u sebe, skrze vlastní emoce, mnohdy vidět není.


Ano, znám bolest ze ztráty
Ano znám bolest ze ztráty milované bytosti (zaměstnání, místa v rodině, ve vztahu). Znám pocit nedostatečnosti a zklamání při potratu a ztrátě dítěte.


Jaký má smrt smysl?
Ztráta a smrt přináší veliký dar, velikou hodnotu do našeho života. Skrze bolest, kterou zažíváme, se dotýkáme svého nitra v té nejčistší podobě


Ano, chci se skze příběh dotknout svých pocitů a emocíPohledem na situaci druhého mohu vidět to, co skrze svou emoci a bolest mohu minout... ano chci to zahlédnout


Nerozloučila jsem se - teď mohu
Někdy se nerozloučíme, nepustíme a nedovolíme odejít naší milované bytosti - skrze příběh to můžete udělat. 

Průvodce propuštění a smíření si stáhněte výše na této stránce. Na cestě vás doprovodím.

Stáhni si eBook  „Smrt je branou do života, Vstupte“

Po vyplnění formuláře je eBook poslaný na váš email... Pokud vám nepřijde - prosím napište mi na  info@monikahasalova.cz

Filmy pro inspiaci:
film: Průvodce: https://www.tarak.cz/pruvodce/
film: P.S.: Miluji Tě