Smrt je branou do života, VSTUPTE

PŘÍBĚH, KTERÝ ZMĚNÍ VÁŠ ŽIVOT


Lidé, kteří se setkají se smrtí nezůstanou stejní. Nemohou. 

Mnozí ale tuto velkou lekci propásnou a její poselství minou. 

Není to vaše chyba. Smrt a umírání jsou v naší společnosti tabu. Prostě jsme byli naučeni si některých věcí nevšímat, dělat, že nejsou. Smrt byla uklizena mimo náš život.

Ale může to být i jinak... A mělo by to být jinak. pro ty, kteří umírají a odcházejí a pro ty, kteří zůstávají. pro obě strany ve velmi důležité přijmout smrt a umět být u ní, být u toho - klidnými.

Jaké je poselství smrti? Jak smrt souvisí se životem? 

Ano, chci vstoupit do příběhu

Ano chci vstoupit do příběhu, abych mohl/a uvidět i ten svůj. Na příběhu někoho jiného uvidím souvislosti svého života, na které u sebe, skrze vlastní emoce, mnohdy vidět není.


Ano, znám bolest ze ztráty

Ano znám bolest ze ztráty milované bytosti (zaměstnání, místa v rodině, ve vztahu). Znám pocit nedostatečnosti a zklamání při potratu a ztrátě dítěte.


Jaký má smrt smysl?

Ztráta a smrt přináší veliký dar, velikou hodnotu do našeho života. Skrze bolest, kterou zažíváme, se dotýkáme svého nitra v té nejčistší podobě


Ano, chci se skze příběh dotknout svých pocitů a emocí

Pohledem na situaci druhého mohu vidět to, co skrze svou emoci a bolest mohu minout... ano chci to zahlédnout


Nerozloučila jsem se - teď mohu

Někdy se nerozloučíme, nepustíme a nedovolíme odejít naší milované bytosti - skrze příběh to můžete udělat.

Stáhni si eBook  „Smrt je branou do života, Vstupte“

Po vyplnění formuláře je eBook poslaný na váš email... Pokud vám nepřijde - prosím napište mi na  info@monikahasalova.cz


Smysl života po ztrátě

Průvodce ke stažení:

Snadno uvízneme ve zranění, po ztrátě, po odchodu člověka, po zradě. Z takových momentů vede cesta. ...

V životě je mnoho momentů, které jsou bolestivé nebo je cítíme nefér. 
Po nich v člověku zůstane zranění a je nalomena víra v radost a bezpečí. To jste jen v jedné části cesty, ale nutno říci, že mnozí se v tomto bodě zastaví a i zde uvíznou.  Jak projít dál? 
Pomůže vám průvodce, kterého jsem psala pro lidi, kterým někdo odešel. Postup, jak vystoupit a jít dál je stejný i po ztrátě zaměstnání, partnera či kamaráda a nebo ztrátě důvěry...

Průvodce rituálem přijetí a usmíření, knížečka s názvem Smysl života po ztrátě popisuje krok za krokem, jak se potkat se svou silou, jak začít cítit a jak lze ukončit trápení a vystoupit z bolesti.
V knížečce najdete:

  • 4 kroky, jak se dostat k sobě a
  • 3 fázovou cestu k vysvobození se z tíhy a úzkosti.

Ukazuje jak se spojit se svou rodovou liníí a těm, kteří odešli ze života před tebou, jak si vyčistit vztahy a jak poznáme, jestli tomu tak skutečně je.
V úctě k životu, ti tento dokument poskytuji.

Stáhnout si průvodce:  Smysl života po ztrátě


DAR za DAR.

Vše se ve světě prolíná a ovlivňuje, vše spolu souvisí, noc a den, nádech a výdech, výdej a příjem. 

Tento dokument a text je darem. Dar není zdarma. Takovým způsobem by vznikl dluh.

Ctím zákon o zachování energie, který vládne našemu světu, zákon přijímání a dávání, vyrovnávání pro každého dostupným způsobem. Jsme vzájemně propojeni a pokud někdo vydá a jiný přijímá a nevrací, vznikají dluhy, nedostatek, díry… a jednoho dne takový stav opět doputuje ke každému z nás. Možná i ta díra, ten dluh doputuje nazpět ve chvíli, kdy už tak je člověku težko. 

Zároveň, pokud je energetický výdej a příjem v harmonii, často přichází pomoc ve chvíli strasti z netušených stran a těžko představitelným způsobem. Vesmír vždy najde způsob pro vyrovnání.

Dívejme se tedy okolo sebe, zpozorujme naši vzájemnou propojenost. A darujme si, co vzájemně můžeme, ať vám nevznikají dluhy a díry.

Posuďte sami přínos témat a obsahu publikace. Posuďte přínos pro sebe a pro druhé. Posuďte přínos dnes a po pár týdnech, až budete vědět k čemu vás kniha přivedla. Naměřte částku, která s vámi ladí. Kolik jste dostali a kolik je možné vrátit, aby byla dodržena rovnováha.

Pokud budete chtít vyrovnat energie vloženou do této publikace, potěšila by mne částka 210,- Kč Pro jednoho hodně a pro jiného málo. Zvolte si každý za sebe, jak vyrovnat přijímání a dávání ve svém případě. 

Jeden pošle 90,- Kč a dá polovinu všeho co má a jiný může poslat několik set či tisíc. Oběma velmi děkuji. Děkuji každému, kdo vyšší částkou podporuje mé konání a praxi ve prospěch celku a druhých. č.ú.: 2800695815/2010 var.symbol:135797531
banka Fio banka - kód banky: 2010
Informace pro zahr.platbu: IBAN: CZ1720100000000358130088  /  BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Adresa banky: Dr. Stejskala 110/11, 370 01 České Budějovice,
Adresa příjemce: Monika Hasalová, Roháče z Dubé 516/1  37001 České Budějovice

Pokud si nemůžete dovolit platbu, vytvořte energeticku rovnováhu sdílením a přeneste informace a dokument k dalším lidem aby nastala změna i v jejich životech.  Jejich radost a smíření jsou odměnou vám, světu i mně.

Najděte způsob, jak dar poslat dát a jak přijatou energii šířit okolo sebe. I to se jednou vrátí k vám, ke mně a všem. 

Děkuji M.H.

Obsah videa:
O vnitřní síle člověka, významu našeho konání, navázání na sílu předků. O významu rituálů a jak rituál vrací do života respekt, důstojnost a přináší svobodu.
Kroky uvolnění z traumatu jsou stejné pro různé zkušenosti člověka.  (Odchod partnera, smrt, bouračka, rozvod, ztráta zaměstnání, přírodní katastrofa, konflikt...)

K tomuto videu a tématu je vypracovaný dokument, který popisuje krok za krokem, jak se potkat se svou silou, jak začít cítit a jak lze ukončit trápení a vystoupit z bolesti.


Filmy pro inspiaci:
film: Průvodce: https://www.tarak.cz/pruvodce/
film: P.S.: Miluji Tě