Semináře a akce

Zde najdete nejbližší veřejné semináře

Začátek ročníku SAFÍR, doplnění zbývajících míst

7. březen 2019

Skupina je obsazena

PŘIHLÁSIT SE

Zákon rezonance a hojnost, PRAHA

27. květen 2019, Praha, Studio K3

Cena: 400,-

Živly v nás, 5 elementů, 5 prvků 

30. duben - 05. květen 2019

Cena: 7.900,-

PŘIHLÁSIT SE

Zákon rezonance, 3 témata HOJNOST, ZDRAVÍ, VZTAHY

31.květen - 03. červen 2019

Cena: 5.500,-

PŘIHLÁSIT SE

ŽENA I., Propojení ženy se svou silou 1.

13. - 17. červen 2019

Cena: 6.100,-

PŘIHLÁSIT SE

Změň své slovo a změníš svůj život PRAHA 

28. června 2019 v 18:00, Praha, MAITREIA

Cena: 500,-

PODROBNOSTI

Konstelace 

16. - 19. srpen 2019

Cena: 5.500,-

PŘIHLÁSIT SE

Kódy vztahů, esence bytí 

21. - 25.8. 2019

Cena: 7.300,-

PŘIHLÁSIT SE

Mistrovství zemřít, umění žít

20. - 25. listopad 2019

Cena: 7.900,-

PŘIHLÁSIT SE

Zákon rezonance - 3 témata: HOJNOST, VZTAHY, ZDRAVÍ

Tvůj život odpovídá tvému naladění. Naše mysl je jako neviditelný magnet, který z okolí přitahuje vše, co je tebou vysíláno. Převládající myšlenky a pocity vytvářejí rezonanční pole úspěchu či neúspěchu. Síla našich přesvědčení, nám umožní stát se tím, kým věříme, že se staneme: od zdraví po nemoc, od chudoby k hojnosti, od odmítání a nadávání ke schopnosti být šťastnými.

Zákon rezonance, 1/3 HOJNOST a finanční hojnost

Na pobytu budeme mluvit o principu rezonance. Jde mi o to, abyste byli vzdělaní ve způsobu, jak nakládat se svými přáními a chápali princip rezonance. A pak se spolu podrobně podíváme na omezení a bariéry jenž neviditelně působí. Pokud je zahlédnete zde, budete je umět rozpoznat v jakékoli oblasti svého života. Troufám si tvrdit, že jejich rozpoznáním se budou eliminovat napříč životem samým.

ŽENA I. Propojení ženy se svou silou 1.

V partnerství chceme naplnění, životní smysl a vizi. Jaké je mé místo a co je mým posláním? Řešíme co je právě aktuální v našem životě: zdraví, či vztahy, či zaměstnání... A v tom všem jsi stále ženou... začněme tím. Co sebou nese naše ženská podstata? Zná se žena vůbec?... Tento pobyt je velmi delikátní a zásadní, pro každou ženu a matku a milenku... Jemně a přitom přímo promluvíme o sexualitě, tělesnosti, vztazích a přístupu ke své ženské energii...

Změň své slovo a změníš svůj život PRAHA

Silou svého slova změníš celý svůj život, chceš-li. Tvé slovo a tvá myšlenka utvářejí tvůj život. To jsme slyšeli tolikrát, ale jak se to děje? Jak vlastně funguje mysl? Jak to, že některé pozitivní afirmace nefungují? Mocný praktický seminář - malý detail v koncepci tvého slovníku a tak velký rozdíl v životě...

Konstelace

Konstelace jsou technikou s obdivuhodným působením. Zasáhnou svým vlivem nejen zadavatele konstelace a jeho bezprostřední okolí, ale dalece působí do celého rodového systému.

Kódy vztahů a esence bytí

Staronový seminář o vztazích a našem místě ve vztahu a o vztahu k sobě. Tento seminář byl nejnavštěvovanějším vůbec a stal se vstupním tématem celého studia v Amonitu. Pro mnohé je toto téma tak životně zásadní, že jej znovu nabízíme jako volný seminář. Máte nyní jednu z vyjímečných příležitostí se s ním setkat znovu.

Mistrovství zemřít, umění žít

Jak přijmout smrt a ztráty ve svém životě? Jak se podívat na tabu a proč smrt tím tabu je? Jak nás ovlivňuje cokoli co je prezentované a postavené do pozice "Tabu"?