Semináře a akce

Zde najdete nejbližší veřejné semináře a studijní programy

Nový ročník TYRKYS, studium 2020 - 2021

1. - 5.10 2020/21

informace

PŘIHLÁSIT SE

REZONANCE HOJNOSTI - on-line program

získej okamžitě

cyklus denní práce na sobě, informace cena: 8.880,- 

PŘIHLÁSIT SE

REZONANCE ZDRAVÍ - pobyt a následně spustění on line programu - vyjímečná cena

24.1 - 27.1.2020

pobyt s navazujícím on line programem NOVINKA cena pobytu 6.300,-

PŘIHLÁSIT SE

Konstelace 

7. - 10. května 2020

Cena: 6.800,-

PŘIHLÁSIT SE

AMONIT, Druhá spirála - 4. seminář/studium

27. - 30. březba 2020 /studium

cena za studium

INFO

AKADEMIE DECHU Dech, proud života  / víkendové studium PRAHA

4. - 5. dubna 2020
studium PRAHA

cena za studium

INFO

Živly, přechod přes uhlíky, ohýbání lžiček, síla mysli

30. 4 - 5.5. 2020

Cena 8.600,-

PŘIHLÁSIT SE

Žena v moudrosti - spojení s ženskou silou

11. 6 - 15.6. 2020

Cena : 7.900,-

PŘIHLÁSIT SE

NOVINKY v roce 2020:


DECH PROUD ŽIVOTA - nové otevřené studium dechových technik a seznámení s dechem. Vhodné pro každou osobu a profesně vhodné především v oblastech pro: trenéry, terapeuty, rodiče, učitele, managery, lékaře, obchodníky... Vhodné pro každého osobně a i pro jejich profesní část. 

Budeme pracovat s různými formami dechu skrze osobní zkušenost. Dostane se vám nabídky techniky a možností jejich uplatnění a uvědomnění. Dech je tu po celou dobu našeho života a pramálo s ním umíme být v kontaktu natož v souladu.  Naučíte se jak dechu porozumět, získat sílu, stabilitu, najít způsoby uvolnění a relaxace i jít do hlubkého klidu a vhledu meditace. 

REZONANCE ZDRAVÍ - on line program, který vám ukáže s čím vaše zdraví souvisí. Za svůj zdravotní stav si můžeme sami. Odpoví vám na otázky, zda se můžete vyléčit a co pro to je třeba...  

AKADEMIE DECHU Dech, proud života

Kde jiní útočí nebo utíkají, ty zůstáváš stabilní a jistý ve spojení se svým dechem! Dech rozhoduje o tom kolik máme energie, jak vytváříme sílu ve svém vnitřním prostoru a i jak se umíme projevit a prosadit navenek. Umění dechu je skutečné umění života. Akademie Dechu je zaměřená na přínos pro terapeuty, trenéry, kouče, lékaře, managery a rodiče.

Živly v nás, 5 elementů, 5 prvků 

Přejít přes uhlíky a pochopit sílu mysli, ohnout lžičku a zyžít pocity v geometrii a posvátné geometrii. Cítit sílu mužů, kteří stojí v geometrii síly a co se stane, když se spojí se silou ženské enegrie. Toto je vyjímečný víkend.

Konstelace

Konstelace jsou technikou s obdivuhodným působením. Zasáhnou svým vlivem nejen zadavatele konstelace a jeho bezprostřední okolí, ale dalece působí do celého rodového systému.

ŽENA I. Propojení ženy se svou silou 1.

V partnerství chceme naplnění, životní smysl a vizi. Jaké je mé místo a co je mým posláním? Řešíme co je právě aktuální v našem životě: zdraví, či vztahy, či zaměstnání... A v tom všem jsi stále ženou... začněme tím. Co sebou nese naše ženská podstata? Zná se žena vůbec?... Tento pobyt je velmi delikátní a zásadní, pro každou ženu a matku a milenku... Jemně a přitom přímo promluvíme o sexualitě, tělesnosti, vztazích a přístupu ke své ženské energii...

Nový ročníku TYRKYS, přihlášení do studia

Ročník TYRKYS 2020_2021 Univerzity vědomého života AMONIT je praktická cesta na které se potkáš se silou sebe sama. Jedná se o sebezkušenostní proces, který tě bezpečně provede cestou proměny v autentickou, svobodnou a šťastnou bytost v síle a ve spojení se svým srdcem.