Semináře a akce

Zde najdete nejbližší veřejné semináře a studijní programy

Studium AMONIT UNIVERSITY:


OTEVÍRÁME NOVÝ ROČNÍK:  2022 - 2023  Olivín

Můžete se přihlašovat do nového ročníku a sebepoznávacího studia Olivín. Více informací o studiu, průběhu, programu i platbách naleznete v odkazu výše. Vzhledem k okolnostem a měnícím se podmínkám postupuje vždy tak, abychom slíbený program uskutečnili a naplnili.

Semináře:


Konstelace - rodina, hojnost, zdraví                            18. - 19.06 2022     I víkend  I  cena: 4.200,-  I   PŘIHLÁSIT SE

Živly, přechod přes uhlíky, ohýbání lžičky                    20.5 - 22.5. 2022   I   pobyt I   cena: 5.600,-  I  PŘIHLÁSIT SE

Spojení s ženskou silou                                      06 2022 - UPŘESNÍME     I   pobyt  I  cena: 6.300,-  I  

ON LINE programy, ihned k dispozici:


REZONANCE VZTAHŮ, on-line program        ihned   |   cena: 6.900,-   |    ZAČÍT IHNED

REZONANCE ZDRAVÍ, on-line program           ihned   |   cena: 6.900,-   |    ZAČÍT IHNED

Rezonance hojnosti,on-line program                ihned   |   cena: 6.900,-   |   ZAČÍT IHNED

NOVINKY :

Završili jsme  jsme rozsáhlý on line program posledním cyklem REZONANCE VZTAHŮ. Třetí z úspěšných programů, REZONANCE. Vyberte si, který z nich vám pomůže se  zklidnit a najít pochopení a léčení těla, srdce a mysli.

REZONANCE HOJNOSTI pracuje s nejsilnější ze stavů, které mění okolnosti  - s Vděčností

REZONANCE ZDRAVÍ ukazuje souvislost mezi nemocí těla a rozhodnutím člověka spolu s léčivou silou staré za sebou zanechat a spojit se s vlastní silou v sobě - díky Odpuštení.

REZONACE VZTAHŮ ukazuje na systemiský řád a pravidla pod kterými lidé nevědomky opakují staré rodové záteže a přenášejí je na své děti. Stačí jeden v rodu aby ukončil staré a uděje se změna nejprve u něho, v jeho rodině a následně ji vidí i v širším okolí. Pokud víme jaká jsou pravidla - lze se jimi nechat vést. Soucit k sobě i ostatním není slabost, nýbž veliká síla pochopení osudů a i voleb, které člověk učinil. Soucitnost a milostrdenství je síla, kterou ze sebe absolvent poznání sálá do okolí neboť jí je


Živly v nás, 5 elementů, 5 prvků. Projít krizí s vizí

Přejít přes uhlíky a pochopit sílu mysli. Ohhnout lžičku a zažít pocity při odložení nepotřebného. Člověk přirozeně dokáže mnohem více... Toto je výjimečný víkend.

Konstelace

Konstelace jsou technikou s obdivuhodným působením. Zasáhnou svým vlivem nejen zadavatele konstelace a jeho bezprostřední okolí, ale dalece působí do celého rodového systému.

Nový ročníku OLIVÍN, přihlášení do studia

Ročník OLIVÍN 2022_2023 Univerzity vědomého života AMONIT je praktická cesta na které se potkáš se silou sebe sama. Jedná se o sebezkušenostní proces, který tě bezpečně provede cestou proměny v autentickou, svobodnou a šťastnou bytost v síle. Odvaha žít svůj potenciál naplno.


Probíhá:

AMONIT II. spirála                                                   |   studium  |   PROBÍHÁ

Ročník TYRKYS  AMONIT UNIVERSITY            |  studium   I  PROBÍHÁ

AKADEMIE DECHU                                              |   studium   |   již proběhla