Semináře a akce

Zde najdete nejbližší veřejné semináře a studijní programy

Nový ročníku OLIVÍN, přihlášení do studia

Ročník OLIVÍN 2022_2023 Univerzity vědomého života AMONIT je praktická cesta na které se potkáš se silou sebe sama. Jedná se o sebezkušenostní proces, který tě bezpečně provede cestou proměny v autentickou, svobodnou a šťastnou bytost v síle. Odvaha žít svůj potenciál naplno.

Studium AMONIT UNIVERSITY:


OTEVÍRÁME NOVÝ ROČNÍK:  2022 - 2023  Olivín

Přihlaš se do nového ročníku a sebepoznávacího studia Olivín.

Více informací o studiu, průběhu, programu i platbách naleznete v odkazu v horních záložkách - AMONIT.

Vzhledem k okolnostem a měnícím se podmínkám postupuje vždy tak, abychom slíbený program uskutečnili a naplnili.

ON LINE programy, ihned k dispozici:


REZONANCE VZTAHŮ, on-line program        ihned   |   cena: 6.900,- nyní za  3.330,-   |    ZAČÍT IHNED

REZONANCE ZDRAVÍ, on-line program           ihned   |   cena: 6.900,- nyní za  3.330,-   |    ZAČÍT IHNED

Rezonance hojnosti,on-line program                ihned   |   cena: 6.900,- nyní za  3.330,-   |   ZAČÍT IHNED

NOVINKY :

Završili jsme  jsme rozsáhlý on line program posledním cyklem REZONANCE VZTAHŮ. Třetí z úspěšných programů, REZONANCE. Vyberte si, který z nich vám pomůže se  zklidnit a najít pochopení a léčení těla, srdce a mysli.

REZONANCE HOJNOSTI vás dovede do dodolnosti a vnitřní radsoti a naplnění. Naučíš se povolat do života jedni z největších sil v člověku a trvale ji používat. Co je tou silou? Je to vděčnost. Síla, která umí člověka vyvést z míst, kde jiní končí a ustrnou, síla, která umožňuje splnit si svá přání aniž by bylo použito násilí na komkoli či na čemkoli, to je síla vděčnosti. 

REZONANCE ZDRAVÍ ukazuje souvislost mezi nemocí těla a rozhodnutím člověka spolu s léčivou silou staré za sebou zanechat a spojit se s vlastní silou v sobě - díky Odpuštení.

REZONACE VZTAHŮ ukazuje na systemiský řád a pravidla pod kterými lidé nevědomky opakují staré rodové záteže a přenášejí je na své děti. Stačí jeden v rodu aby ukončil staré a uděje se změna nejprve u něho, v jeho rodině a následně ji vidí i v širším okolí. Pokud víme jaká jsou pravidla - lze se jimi nechat vést. Soucit k sobě i ostatním není slabost, nýbž veliká síla pochopení osudů a i voleb, které člověk učinil. Soucitnost a milosrdenství je síla, kterou ze sebe absolvent poznání sálá do okolí neboť jí je

Semináře:


Konstelace - rodina, hojnost, zdraví, jak fungují vztahy v rodině a mezi partnery 3. - 4.09 2022  I víkend I  cena: 4.200,-  I   PŘIHLÁSIT SE

Máte-li zájem o další nabízená témata - napište na info@amonit.university - dáme vám vědět s novým termínem:   

Spojení s ženskou silou                                

K smrti dobrý festival 2022


Význam bolestivých okamžiků, smysl ztrát a bolesti a umění rozloučení se s ukončení bolesti,  jsou témata ve kterých se osobně potkáme na K smrti dobrém festivalu v listopadu 2022 v Ostravě.

Probíhá:


AMONIT II. spirála                               |   studium  |   PROBÍHÁ

AKADEMIE DECHU                            |   studium   |   již proběhla - zájemci do další skupiny hlaste se na email info@amonit.university