Mysl myslí v obrazech

z konceptu Škola vědomého slova

Na FB jsem sdílela video, ve kterém děti komentují bolest a smutek, jenž vnímají z uvězněných zvířat ve velkochovech. Vždy váhám, zda takový příspěvek sdílet a podpořit  tak pozornost na něj. Ano, je nutné vidět, jak se věci mají. Je potřeba si všimnout, že ve velkochovech jsou podmínky se kterými se nechceme ztotožnit. Ale pokud si neuvědomujeme jak pracuje naše tvořivá mysl – můžeme nevědomky podporovat všechno to, vůči čemu jsme se chtěli vymezit.

Takže k tématu velkochovů a k tomu jak naše mysl pracuje:

Na každém je, zda bude či nebude konzumovat maso. Ale přestože jej můžete jíst, prohlédněte si video a nechte se inspirovat dětmi, které mají otevřené srdce, stejně jako jsme ho měli v jejich věku i my. Stačí se podívat a rozvzpomenete se.

Co s tím pak dělat? Jak realitu velkochovů změnit?
Nejíst maso a snížit tak poptávku je jedna z možností, ale provozovatelé a zřizovatelé velkochovů budou dlouho dělat, že to tak není. Oni jsou nastaveni jinak.

Avšak můžeme měnit i jejich nastavení. Po shlédnutí videa cítíte smutek a velké emoce, které se váží k obrazům uvězněných zvířat, vaše energie je touto pozorností převedena do těchto velkochovů.  Tím působíte na posílení všeho co se tam odehrává. vaše energie a pozornost vteče do tohoto již stávajícícho prostoru a vyplní jej, naplní jej. Naplňujete tak tuto realitutu.

Vaše pocity a emoce jsou v pořádku a vy citlivě reagujete ze srdce na to, co vidíte. Použijte ale svou energii, znásobenou emocemi na vytvoření nové reality. Viďte ve své mysli venkovní farmy s dostatkem prostoru i pozornosti pro všechny zde žijící bytosti. Představujte si realitu, která má být. Co vaše mysl vidí, to se stane!!!

Vaše mysl má obrovskou tvořivou energii. Co v ní vidíte – to tvoříte. Všimněte si jak pracuje. Co vidíte za obraz ve své hlavě, když říkáte dítěti: „Nešlap do louže!“ Podívejte se na chvilku na ten obraz. A zcela jistě vidíte dítě, které do louže šlape. Vystřiknutí vody, mokré nohavice…hlava k tomu dala rozumové NE, ale obraz je dítě v „pozitivu“. Takto tvoří mysl. Proto se říká, že Vesmír nezná „ne“. Jak tedy tvořit jinou realitu? Za prvé je třeba začít přemýšlet a vidět v pozitivu, v radosti, ve výsledcích a stavech, které chci aby se staly a ne v situacích, ktere nechci aby se stali. Všimněte si, že vám naskakuje snadno vidět co se nemá stát. Už jsme dlouho ochočováni ve stavu strachu a obav, než že bychom žili v radost ných představách o své nadherné budoucnosti. Mysl je zvyklá nabízet obavy, strachy a formy omezení. Dobrá zpráva je, že to je naše mysl a my si s ní můžeme dělat co chceme:)
Takže si prohlédněte obraz, který říká: „obejdi tu kaluž“. Co vidíte? Tak vidíte :)))

Přeji nám krásný nový svět, nebe na zemi, které stvoříte způsobem aniž byste proti něčemu bojovali.


Krasné dny Monika