Vděčnost a posvátnost nových vztahů

Propojení a rozšiřování láskyplné energie právě plane a probíhá. V posledních týdnech a spíše i dnech můžete cítit novou energii vzájemnosti, cítění se a spojení. Staré vztahy, které nemají potenciál rozvoje a jsou založené na závislosti končí. Ukončí se pomalu a jistě. Podle kvality a zralosti zúčastněných se ukončují v míru a v jemnosti. Vztahy, které tě mohou vyživovat, posunout jsou podporovány.

Potkávají se noví lidé, vznikají nová přátelství, která se velmi rychle, snadno, elegantně a hladce posouvají do hloubek, které jinak vznikaly a objevovaly se až díky zkušenostem nasbíraným skrze dlouhé roky.

“Ryzí dokonalost přichází;” tak jsem pojmenovala kvalitu tohoto roku 2017. A nyní na konci srpna toto období vydává a ukazuje své první plody.

Pokud jste již před nějakou dobou otočili svou pozornost směrem k vidění souvislostí, vztahům a principu, pokud jste již vyšli na cestu poznání a poznávání – vidíte výsledky. Nyní se totiž materializují, roste to, co jste zaseli. Je to patrné, objevují se výsledky ve hmotě.

Na úrovni vztahů můžete vidět prorůstání skrze laskavost, jemnost a ochotu – vidět tebe a nechat se vidět. Objevuje se nová forma skrze velkou otevřenost a citlivost.

Mizí obavy a zábrany a tak druhé můžeme cítit v nové citlivosti a s překvením spatřit jejich vnitřní krásu. Je to jako se podívat poprvé pod vodou s brýlemi.

Vnímáme radost z přátel, kteří jsou okolo nás. Vnímáme vděčnost – sobě za rozhodnutí být sám sebou! Vnímáme tu odvahu udělat krokyza sebe a nést zodpovědnost za svá rozhodnutí.

Mnohdy ta rozhodnutí nejsou snadná – prodat firmu, odevztat ji, to své dítě… odejít z partnerství, změnit práci a místo svého působení… jít za hlasem svého srdce… říci muži, ráda bych s tebou žila a riskovat, že to na něho bude příliš…  Dnes v nových vztazích už nefungují žádné kalkulace.  Jen čistota záměru a jasnost svého vyjádření.

Mnohdy druhá stana byla touto jasností tak ohromena, že se stáhla. Nepochopia, že je jí tím dána velká svoboda. Měla pocit, že ji takto ztrácí, i když opak je pravdou.

Již žádné hry na manipulaci, již žádné maskovací manévry – ale jasnost sdělení. Tato jasnost vám dává možnost i změnit svůj názor – podle vývoje. Respektovat jak se cítíte v kažký moment, podle okolností, podle vývoje. Dovolovat si změnu. Mít odvahu zkoušet věty a věci či projekty znovu.

V posledních dnech se mnoha lidech probudila kvalita jemného vnímání a otevření se. Spontaneita. Radost. Jednoduchá radost ze shledání. Doslova avataří: “zřím tě.”

Možná se vám stalo, že vám zavolala kamarádka aby vám řekla – “…mám tě ráda, jsem ráda, že cítím, že patříš mezi ty, kteří jsou mi blízko.”

Možná se vám stalo, či jste to sami udělali, že jste na někoho vzpoměli a jen myšlenka na něj, vás naplnila radostí, že existuje a patří do vašeho života.

Možná to jen proběhlo jako pocit ve vás či okolo vás a když čteš tyto řádky, napadá tě koho se to v tvém životě může týkat…

Pak mu nebo ji to sděl. Vyjádři se a projev se – v té citlivosti, v té křehkosti, která je silou.

Nikdo tě nepřipraví o nic, o co se nepřipravíš ty sám. Takže se nemusiš obávat, neboť tvá citlivost je projevem velkého uvědomění jak to v životě teď máš!

Vidím  a cítím v posledeních dnech jakou silou se projevují má setkání s dalšími ženami. Jakou radostí mne naplňuje s nimi být. Cítím v tom rovnost i mateřství i velkou citlivost a jemnost.

Děkuji vám všem, kteří to cítíte stejně.

Miluji vás skrze sebe. Monika