Nádech do života

Termín: 17. - 19.11. 2023
Místo: penzion Na samotách, Deštenská 108,
377 01 Jindřichův Hradec
Cena:
Přihlašte se na: Jana Schwarzová 702 060 307


Nádech a výdech, příjem a výdej - síla přicházející dechem, energie... proudění...

S dechem je spojena síla spojení nás s vyšším principem, dechem vedeme pozornost, ve spojení s dechem  se může uzdravit, ve spojení s dechem zažíváme rozkoš milovaní a hluboké spojení při vědomém milování.
Ve spojení s dechem žena rodí... ve spojení s dechem probíhá život....

Pohyb ... Dechová extáze tě seznamuje s dechem způsobem, skrze který jej pak lze používat a rozvíjet.

Jak o dechu napsat co vše se s ním pojí... Je mnoho technik, ale to je jako učit vás jezdit na koni bez toho, abyste se setkali s koněm.

Ukážeme si, jak první nádech souvisí s naším tělem, zdravým i mechanismy, které ovliňují naše jednání po celý život. Doslova se zde jedná o setkání se s dechem. Tento mocný nástroj zasahuje všechny oblasti tvého života - např.:

  • emoční naladění,
  • zdraví,
  • sexualitu
  • a míry vzrušení a rozrušení, stress, tlak
  • a potřeba klidu a relaxace...

Jak dechem budujeme energii ve svém těle a potkáváme se s tokem energie a naší schopností energii vybudovat a ponechat si ji pro sebe. Setkáme s energií a silou, která je spojována s naší sexualitou a tento zúžený náhled na ní ji i omezuje.  Budeme o ní hovořit a používat ji i jiným způsobem.

A jak pracovat s dechem meditačním, s očistnými dechy a práci dechu při meditaci.


Hledáte-li odpovědi na své otázky...

BLOG:

SÍLA VDĚČNOSTI

Úryvek z cyklu REZONANCE HOJNOSTI, dává tušit, že cyklus zdaleka není jen o penězích. Naše mysl prahne po nových informacích. Je hladová a ráda sbírá další a další moudra. Abychom se posunuli, pak to není o informacích, ale o zkušenostech.


Další semináře:

Nový ročník KŘIŠŤÁL, přihlášení do studia

Ročník KŘIŠŤÁLUniverzity vědomého života AMONIT je praktická cesta na které se potkáš se silou sebe sama. Jedná se o sebezkušenostní proces, který tě bezpečně provede cestou proměny v autentickou, svobodnou a šťastnou bytost v síle. Odvaha žít svůj potenciál naplno.

Nádech do života

Dech - život - síla.

Mistrovství zemřít, umění žít

Jak přijmout smrt a ztráty ve svém životě? Jak se podívat na tabu a proč smrt tím tabu je? Jak nás ovlivňuje cokoli, co je prezentované a postavené do pozice "Tabu"? Jaké místo smrt v životě potřebuje a čím tě odmění?