Svoboda vystoupit z kruhu ON LINE pobyt

Termín: 15.1. - 17. 1. 2021 
pátek: 15 - 19 hod.  
​​​​​​​sobota a neděle: 10:00-13:00 hod. a 15:00-18:00 hod.
Místo:  doma, ON LINE program
Cena: 3.300,- Kč na číslo účtu: 2800695815/2010 
VS: 88211501  

pro zahraniční platbu: 131 Euro
BAN:  CZ9820100000002800695815
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Přihlašte se na: info@amonit.university

 Cena
3.300,- Kč


Svoboda a celistvost

Všimli jste si? Mnohdy učiníme rozhodnutí a daří se nám je následovat pouze po určitý čas. Pak najednou naše vůle ochabne, zájem zmizí a my se ocitáme na pozici toho, kdo zklamal.

Je celkem jedno, zda takové rozhodnutí je přestat kouřit, stravovat se zdravěji, začít sportovat a nebo provádět meditační praxi či kultivovat svou vnitřní sílu a energii. 

...jak se přestat točit v bludném kruhu


  • Na čem závisí naše schopnost uspět? 
  • Jak vystoupit ze začarovného kruhu zvyklostí? 
  • Jak se stane, že si opakovaně vytváříme tlak sami na sebe?

I když teď řeknete: "...to se mne netýká, já si novoroční předsevzetí nedávám."

Zastavte se na chvíli. Konec roku přináší náměty k rekapitulaci. PODÍVEJTE SE ... Opakují se vám ve vašem životě jisté události? Pak by vás mohlo zajímat, proč to tak je a podívat se, jak z kruhu vystoupit… 

Vystoupení z kruhu přináší SVOBODU a v ní se člověk cítí CELISTVÝ.

Svoboda a celistvost jsou vstupenkami do roku 2021...


Ať se téma týká čehokoli ve vašem životě, co je právě aktuální, tento se řídí celkem přesnými mechanismy. Mají svojí struktury, mají své místo a své právo na existenci. 

Proč to píšu takto? Pro uvědomnění si, že tu jsou, že existují a to ať si jich jsi vědom a nebo nejsi. 

Pokud si je uvědomuješ, pak také poznáváš, kdy tě podporují a nebo kdy pracují proti tobě.

Svoboda je termín, jenž je pro mne nejlépe charakterizovaný takto:

 “Svobodný je človět tehdy, pokud má možnost volby.”  

a podle tohoto vyjádření je nutným předpokladem svobody vědět o oné možnosti volby.

Pokud ji nemáš, stále opakuješ jisté sekvence a stále docházíš na stejné místo.

A to se děje pokud žijeme v mechanismech strachu, oddělení, samoty, které někdy byly vhodnou volbou, ale nejsou vhodným řešením všech situací. 

Je to paradox, kdy pečlivě vybudovaný postup aplikujeme na všechny situace a přitom na většinu nevhodně.

Už čtením těchto řádků můžeš zahlédnout velký potenciál vstoupit do svobody. 

Jako děti jsme si osvojili určité přístupy, které jsme pozměňovali. A tak jsme je i kultivali a dali si na nich velmi záležet. Nevěděli jsme však, že základ zůstal stejný. Malé dítě, které neumí mluvit má omezené možnosti vidění světa a přístupu k situaci, malé dítě, které neumí chodit, má jen jistou omezenou škálu možností, jak vyřešit nějakou situaci… A je paradox, že když dospělý člověk může mluvit, či se pohybovat, používá jen tu prvotní zkušenost a přístup. 

Vneseme tedy dovednosti dospělého člověka tam, kde dítě zůstává bez podpory. 

Neboť jinak si i nyní dospělý nedokáže pomoc a jeho síla mu mizí, i když objektivně to není nutné.

Téma tohoto programu je uplatnitelné napříč vašimi životními příběhy, napříč událostmi. Člověk je svým nastavením spojený se všemi událostmi a tak tvoje nastavení také působí na všechny okolnosti s tebou spojené.

Proto považuji toto téma za důležité obzvlášť v těchto nejistých dnech, kdy přinese dar spojení se svou silou.

Lidé jsou skrze okolnosti vyhozeni ze svého středu. A stejně jako nositelé spiriuální zkušenosti Ježíš, Buddha, Lao'c, tak i Erikson, Hawkins a mnozí další nositelné věďní a i osobní zkušenosti věří, včetně mne, že zdroje jsou v každém člověku jednotlivě.

Prvním krokem pochopení je tvůj přístup ke starým reakcím. Pochopení, že tu jsou určité naučené cesty a že jsme se postupně pokoušeli, je co nejvíce “vytunit”, vylepšit, abychom nezklamali. A prvě to, nás vede výdy do dtejného bodu, do stejné reakce. .

Druhým krokem je podchopit, jak člověk pracuje s vinou. jak se umí opakovaně odsoudit. Sám sebe odmítá a místo pochopení smyslu a přínosu. A třetím krokem, je řešení ve spojení se s vlastmími zdroji.

Program je proložený relaxačními technikami a meditacemi, pro získání energie, oslovení síly podvědomí a odpočinek.

Tento výcvik je určený pro rodiče, terapeuty, kouče i trenéry pro rozšíření si povědomí s prací vědomí a podvědomí. 

Pro každého z vás rituály a techniky, které budeme dělat, přinesou přímý užitek do vašeho života. 

Na viděnou při setkání 15.1. - 17.1. 2021 on line:
pátek: 15 - 19 hod. / sobota a neděle: 10:00-13:00 hod. a 15:00-18:00 hod.

Nemůžeme se setkat, ale mohu vám nabídnout téma, které vám dá hodně. 
s láskou Monika


 “Svobodný je človět tehdy, pokud má možnost volby.”  
M.H.

Pokyny pro online setkání: 

Pro snadný průběh online setkání, dodržujte prosím následující pokyny: 
Před samotnou akcí:

Stáhněte a nainstalujte si do počítače aplikaci ZOOM s dostatečným předstihem před vysíláním (můžete ihned nebo alespoň 30 minut před akcí), předejdete možným komplikacím s kvalitou připojení

Pro instalaci není potřeba se nikam registrovat.

Přihlášení:

Konferenční místnost bude napoprvé otevřena 15 min před zahájením programu. Pro účast na semináři potřebujete mikrofon a kameru. 

Odkaz k přihlášení vám bude odeslán na vaši emailovu adresu.


Recenze a doporučení, zkušenosti účastníků:

Děkuji Moni za nové podněty a techniky, jak v této nelehké době růst a rozvíjet se. Jako vždy si odnáším mnoho k zamyšlení a zpracování. Právě teď cítím mix únavy a zároveň svěžesti.

Osobní setkání mají své kouzlo a samozřejmě své výhody, kde se člověk snadněji oprostí od okolního světa. Online setkání mají ale také  řadu výhod, kdy člověk nemusí příliš plánovat a může se připojit z pohodlí domova. Za mě by online setkání mohly být každý měsíc. Intenzivní, častější formy setkávání mi pomáhají se posouvat stále dopředu. 

Monika


Vřele všem doporučuji přijmout pozvání a potkat se takto on-line. Po 3 dnech jsem se loučila s radostí v srdci. Cítila jsem se velmi obohacena a občerstvena, jak množstvím informací, tak přítomností všech zúčastněných.

Propojení lidí mezi sebou navzájem bylo citelné a velmi zřetelné. Vzdálenost nehrála žádnou roli. Po celou dobu semináře jsem byla v pozornosti, v napojení, koncentrovaná a pevná.

Velké plus vidím ve skvěle fungující technice, která umožňovala i práci  ve skupinkách. I to dávalo on-line setkání skvělou dynamiku.

Připadá mi to, jako bychom se setkali ve třídě, tento typ potkání se již nyní má u mě své důležité místo. Jsem moc ráda, že jsem součástí této skupiny…… ať u monitoru on-line nebo jinde…

Objímám, držte se.

Věrka

Přihláška

Hledáte-li odpovědi na své otázky...

BLOG:

Nenech se mást

Člověk se vždy snaží nalézt vysvětlení toho co viděl. A vše co je mimo dosah měření, co je v oblasti pocitů a vjemů obyčejně považuje za neexistující. A to do té chvíle, než zjistí, co je hybnou silou dějů, které pozoruje.


Další semináře:

Nový ročník VLTAVÍN, přihlášení do studia

Ročník VLTAVÍN Univerzity vědomého života AMONIT je praktická cesta na které se potkáš se silou sebe sama. Jedná se o sebezkušenostní proces, který tě bezpečně provede cestou proměny v autentickou, svobodnou a šťastnou bytost v síle. Odvaha žít svůj potenciál naplno.

Mistrovství zemřít, umění žít

Jak přijmout smrt a ztráty ve svém životě? Jak se podívat na tabu a proč smrt tím tabu je? Jak nás ovlivňuje cokoli, co je prezentované a postavené do pozice "Tabu"? Jaké místo smrt v životě potřebuje a čím tě odmění?


Mé osobní setkání se smrtí. 

Milí přátelé, jsem přesvědčená, že příběhy inspirují, motivují a provázejí nás. Můj osobní příběh setkání se smrtí popisuji v eBooku - SMRT je branou do života, VSTUPTE... 

S láskou k poznání Monika