Proměna dokonalá. Korunováno!

Brzdi! Kvantový skok přichází.

Požehnané zastavení

Zastavení, je požehnání každým coulem. "Co to ta žena tvrdí? Vždyť už teď se objevuje devastace a nejspíš dopad zastaveného podnikání ještě uvidíme. Zatím je to jen zlomek projeveného." 
Ano to ještě přijde. S tím souhlasím! A zárověň to neodporuje mojim slovům. Požehnané zastavení! V čem?


Změna, která je viditelná zvenčí se připravuje dávno předtím. Ukryta před mnohými zraky. Výsledkem je i absolutní proměna... A přitom ten čas před ní vypadá, jakoby se vše zastavilo.

OBDOBÍ NIC, OBDOBÍ NEVÍM. 
Už tu není housenka a ještě tu není motýl... a přece...

Zastavení...

Již před vyhlášením "veřejné stopky",  jsme cítila zbrždění. Vláčnost a zpomalení. Rozhlížela jsem se. V sobě o okolo sebe.

Nechtělo se mi dělat to, co jindy šlo snadno. Cítila jsem únavu, která nabádala k oddechu… Whau a najednou přišl pokyn k zastavení i zvenčí.

Zasáhla mne vlna nemožnosti pracovat jako doposud naplno. A přesto jsem ji přivítala.

Všimla jsem si, že zpomalení, které nastalo ještě není tím pravým stavem. Ještě více stáhnout volume. Ještě více se ztišit. Ztišit se tak, že i šepotající myšlenky slyšíš křičet.

"Ztišit se tak, že i šepotající myšlenky slyšíš křičet."
Monika Hasalová

Připravte se na akceleraci...nedělej nic.

Prošla vlna odpočinku a zastavení. Toho uvnitř. Přišlo období - mysl by chtěla, Mysl by už něco šla dělat - ale nešlo to. To bylo frustrující. Skočila jsem mysli na lep a peskovala se, že už už bych měla.... a ono nic. 

Po pár dnech přešla i tato vlna. Čím, jak se to stalo? Odevzdala jsem se. Odevzdala jsem se tomu, že nic nevymyslím. Odevzdala jsem se, počkání na nápady. 

Nejprve proto, že když tu nejsou, tak si je z prstu nevycucáte a potom proto, že tento stav znám. Stav, kdy víte, že je třeba nechat vše plynout a počkat. Stav, na který je však snadné zapomenout. To mysl tě povzbuzuje. dělej něco! A tlačí tě a chce proces urychlit. Ne to nejde.

Jako těhotenství, to neuspěcháš. 

A pak to přijde.

Uvnitř tebe povstane zájem, ochota, rozhoří se oheň. 

U někoho ten stejný oheň. Uvědomíš si vášeň svého života.
Co jste dělali doteď,  je tu znovu. Restart! Jen se objeví tvá vášeň v nové konfiguraci, v novém světle, v nové formě…

Pro jiné staré shořelo. Nyní se není kam vrátit. Něco zkončilo.

Pokud nevíš, co je nyní tvým posláním, podud ti staré neladí nebo nevoní a ty ještě nevíš…. počkej. Vyhlížej impuls k činu, vyhlížej sdělení, věty, slova, která se opakují a zaznívají okolo tebe. Dívej se na nadpisy v časopisech, na billboardech a nebo tak letmo zahlédnutá slova cestou městem.

Je zcela zřejmé, že je pro tebe připravená nová realita vidění života.

Neznámé mnohé znějisťuje. To je lidské.  

Zrození do nového... a přesto z tebe ...

A pak to přijde - inspirace, uvolnění a už to jede. Víte, že jste správně. Vítr zadul do vašich plachet a loď se pohnula. Najednou jakoby sama. Jde to samo. Elegantně a hladce…

A přišla témata pro tento čas. Jsem tu pro podporu, doprovodit na cestě, dokus nestojítě jistě na vlastních nohou. Ve svobodě a síle...

A tak přátelé, vybírejte témata, která jsou s vámi v souladu a v načasování:

  • Projít krizí s vizí  s přechodem uhlíků - pobyt
  • Spojení ženy se svou silou  - pobyt
  • Finanční gramotnost a rezonance hojnosti - on line přednáška a 1 denní seminář
  • Rezonance ZDRAVÍ… - on line kurz

a další online programy www.vedomyzivot.com

přednášky či víkendové skupiny a studium v Dechové akademii či nové skupině Univerzity vědomého života AMONIT… 

vše najdete na www.amonit.univerzity 

s láskou Monika

AKTUÁLNĚ

Nový ročníku TYRKYS, přihlášení do studia

Ročník TYRKYS 2021_2022 Univerzity vědomého života AMONIT je praktická cesta na které se potkáš se silou sebe sama. Jedná se o sebezkušenostní proces, který tě bezpečně provede cestou proměny v autentickou, svobodnou a šťastnou bytost v síle. vymazání starých vzorců a odvaha žít svůj potenciál naplno.

Začít změnu sebe sama


DALŠÍ ČLÁNKY

Přechodové rituály – směrovky v životě. PŘEJDEŠ?

Vidím ve své praxi, kolik mužů i žen zůstává viset v nějakém období svého života, ačkoli se svým věkem již přesunuli do jiné fáze. Každá fáze nás vede a ukazuje, jaká je naše role, úloha, úkol, co je smyslem tohoto období. Co se stane, pokud NEPŘEJDEME?

Rouškyjáda

Souvislosti, okolnosti a data. Změnit čísla, aby nám vycházelo, co potřebujeme. Víc testuj, více najdeš! Zaměnit přítomnost za příčinu umrtí. Něco je tu zvláštn!? Nebo se vám to zdá v pořádku?

Návrat vytěsněného - novoluní v raku

Novoluní v raku. První novoluní v raku a zatmění a slunce a vstup do léta… Co tak mimořádného nastává?  Návrat vytěsněného!

Opravdové uzdravení

Pokud nevyléčíte své vzpomínky, nemůžete se plně uzdravit. Nemůžete se uzdravit fyzicky ani psychicky. Je potřeba proniknout ke skutečnému problému.