SÍLA VDĚČNOSTI

Úryvek z Rezonance HOJNOSTI
Nakrmit mysl a nebo vyživit ducha?

Naše mysl prahne po nových informacích. Je hladová a ráda sbírá další a další moudra. Abychom se posunuli, pak to není o informacích, ale o zkušenostech.


Úryvek z cyklu Rezonance hojnosti

Úryvek z cyklu Rezonance hojnosti: www.vedomyzivot.com

Naše mysl prahne po nových informacích. Je hladová a ráda sbírá další a další moudra. Abychom se posunuli, pak to není o informacích, ale o zkušenostech. Každý den ti dával impulsy k akci. Pokud jsi je nedělal/a, pokud si je nezapisoval/a, pokud sis neuvědomoval/a, co se tím učíš - pak jsi čekal, že ti to někdo řekne nebo přinese. Takový člověk mohl zacítit pocit frustrace nebo dokonce zklamání. Takového to pak pudí jít na další seminář a to stejné si řešit znovu. 
No pokud je tvou cestou duchovní turistika, pak si ji dopřej. Ale já říkám, kopej studnu hlouběji a hlouběji... na pramen uvnitř narazíš. Začínat kopat další studnu nepřinese efekt. Je potřeba překonat určitou hranici hlubiny v sobě.

Náš kurz zasahuje mnoho rovin vnímání. A proto jej můžeš opakovat. Znovu. 

Uvědomit si principy, které jsem zmiňovala v kontextu s financemi a hojností v jakémkoli kontextu.
Např. vztahy a přátelství - jaká přesvědčení vládnou zde.
Nemoci těla - jsou vrozené, jsou geneticky dané a co je vlastně ta genetika? 

Používej principy našeho kurzu do jiných oblastí tvého života. Máš v rukou velký poklad. Uživej si ho - moudře a štědře k sobě.
Druhá polovina kurzu je tedy mnohem více o tobě. O návycích, které tě nestojí tolik pozornosti a jsou nedílnou součástí tvého životního tempa a rytmu. 
Druhá polovina, a poslední třetina obzvlášť, jsou o realizaci principů a tvém novém životním postoji. 

Tvá změna vnímání přináší změnu v kvantovém poli. Tato změna myšlení a návyků uzdravuje fyzické tělo. Tato změna přináší potřebu žít vztahy v harmonii a jasnosti. Staví tě do síly, do jasnosti. Jsi motivaný radostí a hojností. Strach nemá sílu, která tebou hýbá. Je to emoce, jenž tě varuje a upozorňuje, ale neosedlává tě.

Vděčnost je stav,
který je potřeba se naučit vnímat

Cesta tě postupně přivedla k vděčnosti. Naučit se být vdečný je proces. Zprvu to vymýšlí hlava, ale už to je změna. Mnoho lidí nemá vděčnost zahrnutou jako denní kvalitu vnímání světa okolo sebe. A přitom je to naše hluboká přirozenost. Z vděčnosti a radosti plyne ochota pečovat, starat se a být v souladu. Tzn. jednoduše rozpoznávat, co není v souladu a přirozeně se vyjádřit i když to nese nebezpečí nesouhlasu. 

Tímto přístupem jste méně a méně závislí na okolí, ať už jej reprezentuje kdokoli - zaměstnavatel, matka, otec, partner, nadřízený... Máš více smyslu pro harmonii a vyváženost a přitom nejsi zastáncem nehybného průměru.

více o kurzu samém a dalších naleznete na www.vedomyzivot.com

AKTUÁLNĚ

Nový ročníku TYRKYS, přihlášení do studia

Ročník TYRKYS 2020_2021 Univerzity vědomého života AMONIT je praktická cesta na které se potkáš se silou sebe sama. Jedná se o sebezkušenostní proces, který tě bezpečně provede cestou proměny v autentickou, svobodnou a šťastnou bytost v síle a ve spojení se svým srdcem.

Začít změnu sebe sama


DALŠÍ ČLÁNKY

Vize a potenciál roku 2020

Vize a potenciál roku 2020 z pohledu astrologie, čínského horoskopu, numerologie a feng shuei. Živý záznam ze setkání.

V čem je smysl nemocí?

Základní chorobou člověka je jeho odtržení od sebe sama, od své pravé podstaty. V životě člověka se objevují nemoci, aniž bychom si pokládali otázku: “… k čemu to slouží, proč to tu je?”

Přání sama sobě

Přání sama sobě. Letošní přání věnuji sobě. Sobecké? Popřeji ti to, co mohu nahlas o sobě vyslovit... neboť to dobře znám, tím přetékám a o to se s tebou mohu podělit aniž by mi ubývalo.

Adventní čas, projdi dovnitř

Advent nás vždy volal k zanoření se do vniřních hlubin sebe sama - ale tento je ještě o něco hlasitější. Co přinese rok příští a jak s tím advent souvisí...